۱۰/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۶ سه شنبه

صبح قزوین تکمیل پروژه اضطراری تامین بخشی از کمبود آب آشامیدنی شهر تاکستان
کد خبر: ۳۶۸۲۹۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۳/۱۱ ساعت: ۸:۲۰ ↗ لینک کوتاه

مدیر عامل آب و فاضلاب استان قزوین خبر داد:

تکمیل پروژه اضطراری تامین بخشی از کمبود آب آشامیدنی شهر تاکستان

مدیرعامل آب و فاضلاب استان قزوین گفت: با حفر چاه شماره ۲۴ شهر تاکستان، ۳۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت آب آشامیدنی این شهر اضافه و آب آشامیدنی سالم و پایدار برای شهروندان تاکستانی تامین شد.

تکمیل پروژه اضطراری تامین بخشی از کمبود آب آشامیدنی شهر تاکستان
به گزارش حوزه شهرستان پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین داراب بیرنوندی اظهار کرد: تاکنون ظرفیت آب آشامیدنی شهر تاکستان ۲۶۰ لیتر در ثانیه بود که افزایش مذکور موجب رفع کم آبی در اوج مصارف تابستانی آن خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین همچنین پروژه یاد شده را شامل حفر چاه عمیق ۲۰۰ متری، تجهیز آن و نیز ایجاد ۱۵۰۰ متر خط انتقال خواند.
 
وی تصریح کرد: تامین آب به سختی و با هزینه زیاد صورت می گیرد و برای رفع کمبود آب مورد نیاز است و به معنای مجوز افزایش مصرف از طرف مشترکین نیست و لذا لازم است مردم برای استمرار جریان پایدار آب مدیریت مصرف و بهینه سازی آن را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

لازم به ذکر است که هم اکنون شرکت آب و فاضلاب استان قزوین، خدمات خود را به ۱۷۳ هزار نفر در حوزه شهرستان تاکستان ارائه می دهد و ۹۹ درصد جمعیت شهری و روستایی این شهرستان تحت پوشش خدمات آبفا قرار دارند.

انتهای خبر/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان