۱۰/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۶ سه شنبه

صبح قزوین ۱۲۲ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در قزوین تخریب شد
کد خبر: ۳۶۷۷۷۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۱/۲۱ ساعت: ۱۰:۳۰ ↗ لینک کوتاه

فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی استان قزوین:

۱۲۲ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در قزوین تخریب شد

فرمانده یگان حفاظت امور اراضی استان قزوین از تخریب ۱۲۲ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و احکام قضایی در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.

۱۲۲ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در قزوین تخریب شد
به گزارش حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «صبح قزوین»، به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان، مهدی بختیاری اظهار کرد: ۳۰۰ مورد تغییر کاربری غیرمجاز از ابتدای تعطیلات نوروزی در اراضی کشاورزی استان قزوین شناسایی شد که ۱۲۰ مورد آن در قالب اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و دو مورد آن در راستای احکام قطعیت یافته قضائی بود.
 
وی اضافه کرد: ۲ هکتار از اراضی کشاورزی استان قزوین با اجرای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز از سوی یگان حفاظت امور اراضی و مشارکت مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها آزادسازی شده است.
 
به گفته بختیاری، تشدید نظارت‌ها و گشت‌‌زنی در اراضی کشاورزی استان قزوین از ابتدای آغاز تعطیلات نوروزی با انجام مانورهای متعدد در استان قزوین با قوت ادامه داشت تا از فرصت‌طلبان و سودجویان در عرصه‌های کشاورزی جلوگیری شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: در همین مدت ۳۰ فقره گزارش مردمی در سامانه ۱۳۱ بررسی شده و عملیات گشت‌زنی نیز به مدت ۹۴۰ ساعت توسط ۱۴۰ واحد گشتی در اراضی کشاورزی استان قزوین انجام شده است.
 
انتهای خبر/۱۴۰۴

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان