۱۰/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۴/۲۶ سه شنبه

صبح قزوین درباره ما
درباره ما

به نام خدای حق و قلم

پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین، حاصل فعالیت گروهی از جوانان فعال در دنیای مجازی ست که در تاریخ 15 آبان 1390 با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و حفظ وحدت در استان قزوین و همچنین صیانت از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقررات نظام ج.ا.ا اداره می‌شود.

صبح قزوین وابسته به هیچ ارگان، نهاد و حزب و جناح سیاسی نبوده و به اردوگاه‌های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصولگرائی سرسپردگی ندارد که علت آن دل در گرو ولایت امر که بزرگترین سکان دار و ستون نظام جمهوری اسلامی ایران است، سرسپردگی دارد.

این پایگاه خبری تحلیلی با حفظ نگاه ویژه خود نسبت به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قزوین و پرهیز از دامن زدن به اختلافات قومی، مذهبی و دوری از درگیری‌های رسانه ای کم فایده و بعضا بی فایده گام برمی‌دارد و آماده است تا با درج اخبار، تحلیل‌ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان زمینه ای مناسب برای تجمیع افکار و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

همکاران پایگاه خبری صبح قزوین رعایت قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را برخود لازم دانسته و علاوه بر رعایت قانون تلاش خواهند کرد که از دایره اخلاق حرفه ای خارج نشود که می‌توان در شعاع این دایره به پرهیز از انتشار اخبار کذب، دوری از بزرگنمایی‌های مغرضانه و سوءگیری‌های بیجا، اجتناب از تهمت و توهین، ذکر منابع خبری و درج جوابیه‌ها اشاره کرد.

صبح قزوین همچنین تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می‌شود و نیز مطالبی که از طریق تماس با ما ارسال میشوند منتشر می‌نماید و بدیهی است که نظرات حاوی توهین، تهمت و اسائه ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا با هدف دروغ پردازی و سیاه نمایی‌های مغرضانه منتشر نخواهند شد.

پرسنل صبح قزوین پیشاپیش از نقدهای منصفانه و راهنمایی‌های مخاطبان عزیز در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری تحلیلی به گرمی استقبال می‌نمایند.

گفتنی است، این پایگاه تحلیلی خبری براساس درخواست وزارت ارشاد در سال ۹۵ برای دریافت دوباره مجوز همه رسانه ها، در تاریخ1395/06/01 مجوز رسمی خود را از وزارت ارشاد به شماره 78269 به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی حنانه امیری دریافت کرد.

مخاطبان گرامی می‌توانند با این پایگاه خبری از طریق شماره تماس، یا مراجعه حضوری یا از طریق ارتباط در شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند.

آدرس:

قزوین- شهرک کوثر- فلکه دوم - خیابان اندیشه- پلاک 11- طبقه 2

شماره تماس : (028) 33793645

آدرس ایمیل: info@sobheqazvin.ir

آدرس شبکه‌های اجتماعی:

Twitter Telegram Soroush Bale Eita Instagram

باتشکر از همراهی شما مخاطبان

پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین